https://sk.puren.info/stavba-sk/
   Stavba   

Od střechy až po sklep správný izolační systém

puren - experti ve světě stavitelství

V oblasti stavitelství nabízí Puren nesčetná řešení, která se vyznačují snadným zpracováním a vysokou praktičností. Výrobní program zahrnuje systémy pro šikmou střechu, plochou střechu a izolační systémy spádových střech, podlah a fasád, ale i speciální výrobky pro ozeleněné střechy  k ochraně staveb a sanaci střech.

Kompletní systémová řešení, jako např. Puren systémy pro plechové střechy, vikýřové systémy uzavírají stavební program firmy Puren.

Více výhod pro zákazníka díky většímu množství služeb

Chceme našim zákazníkům nabídnout ještě více hospodárných řešení. Proto neustále budujeme naše vedoucí postavení jako firma nabízející kompletní servis systémových řešení voblasti technologií PUR/PIR-tvrzených pěn.

Proč tepelná izolace z Polyuretanu?

Specialisté v oboru stavitelství radí:

Pokud renovujete nebo sanujete Váš dům, vyplatí se jej zároveň tepelně izolovat. Výběr správné tepelné izolace rozhodne o tom, kolik energie na vytápění spotřebuje Váš dům během dalších 30 až 50 let. Tak dlouho trvá průměrně období před další renovací / sanací.

Polyuretanové-tvrzené izolační hmoty jsou díky svým vynikajícím izolačním vlastnostem ideální k izolaci nových i stávajících budov. Při zachování stejného izolačního účinku je izolační vrstva až o 40% tenčí než u konvenčních izolačních hmot. Máte-li omezený prostor pro izolaci, potom dosáhnete s PUR/PIR izolací nejvyšších možných úspor.

puren gmbh
Rengoldshauser Str. 4
88662 Überlingen
Deutschland

Tel: +49 (0)7551 / 80 99 0
Fax: +49 (0)7551 / 80 99 20